POUŤ V TUPESÍCH

U příležitosti svátku zasvěcení kaple v Tupesích bude v neděli 28.5.2017 slavná mše svatá v kapli v Tupesích od 14:00 hod. (krojovaní a uniformovaní jsou vítáni). Po mši svaté bude následovat přátelské posezení v Muzeu tupeské keramiky.

Průzkum využívání sociálních služeb – dotazník

Dobrý den,

dovolujeme si Vás oslovit s průzkumem využívání sociálních služeb a zjištění zájmu či potřebnosti další pomoci v naší obci, člena MIKROREGIONU BUCHLOV. Prosíme o chvilku Vašeho času, který strávíte nad vyplněním dotazníku. Dotazník obdržíte také v papírové podobě, který je potřeba po vyplnění odevzdat na obecní úřad. Pokud nemáte možnost dotazník odevzdat či odeslat elektronicky, je možno jej po telefonické domluvě vyzvednout osobně u Vás doma. Sesbírané informace z dotazníků poslouží zastupitelstvu obce k dalšímu plánování zlepšení života v obci. Dotazník, prosím, odevzdejte nejpozději do 31. 5. 2017 na podatelnu obecního úřadu.

Dotazník

Den matek, Den otevřených dveří v ZŠ

Obec Tupesy a Základní a mateřská škola v Tupesích. Vás zvou srdečně v neděli 7. května na den otevřených dveří ve škole , který bude  začínat ve 13:00  a na oslavu Dne matek, který proběhne na Orlovně od 16:000
Na bohatý a zajímavý program zvou děti ze školky, žáci školy, učitelé a kulturní komise Obecního úřadu.
Více informací o oslavě Dne matek naleznete zde.
Informace o Dnu otevřených dveří ve škole naleznete zde