Vystavená vína dle obcí


Boršice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ22 Bánovský Antonín 546   p.s. 3 17,6    
Pa3 Bánovský Antonín 546 Pa 2016 vzh 6 17,9    
OB4 Bánovský Antonín 546 So 2016 vzh Solaris 6 18,5   So
Ro1 Bánovský Antonín 546 Ro   SV 9 17,9    
Dr4 Bánovský Antonín 546 Dorn     13 18,1    
RB35 Brázdil Tomáš 337 RB   p.s. 4 18,1    
Ch19 Buchtík Zdeněk Ing. 559 Ch     5 17,6    
Ro3 Buchtík Zdeněk Ing. 559 Ro   SV 9 17,7    
MT5 Cukr Josef 691 MT   kab. 1 18,3    
RV3 Cukr Zdeněk 666 RV 2016 p.s. 2 18,9    
Sg13 Cukr Zdeněk 666 Sg   vzh 10 17,3    
Dr5 Doložílek Radek 494 Dorn   p.s. 13 18,4    
Ch23 Durník Vladimír 496 Ch   p.s. 5 18,3    
OČ9 Durník Vladimír 496 Ne 2015 p.s. Neronet 12 18,9   Ne
RR5 Kořínek Horymír 685 RR 2014   7 18,9    
RR21 Měšťánek Vlad. ml. 651 RR 2015 p.s. 6 18,9    
OČ4 Měšťánek Vlad. ml. 651 Blau 2016 p.s. Blauberger 12 18,5   Blau
CM10 Mikulka P. 466 CM     12 18,9    
RŠ18 Pernica Zdeněk 200   p.s. 3 18,7    
Dr2 Pernica Zdeněk 200 Dorn 2016   13 17,1    
RM2 Stodůlka Miroslav 196 RM 2015 p.s. 11 17,9    
Ch3 Svoboda Pavel Ing. 647 Ch     5 18,0    
Ro8 Svoboda Pavel Ing. 647 Ro   ZW 9 15,9    
Ro5 Štolfa Antonín 430 Ro   p.s. ZW 9 18,4    
Zw2 Štolfa Antonín 430 Zw   p.s. 12 18,0    
Ch29 Štolfa Petr   Ch   p.s. 5 18,7    
Pa4 Štolfa Petr   Pa   vzh 6 18,8    
SZ1 Tománek Alois Ing. 671 SZ 2015 p.s. 9 19,0    
Sg17 Tománek Alois Ing. 671 Sg 2015 vzh 10 18,9    
TČ1 Tománek Alois Ing. 671 2013 vzh 5 18,9    
Sv13 Tománek Alois Ing. 671 Sv 2015 p.s. 13 17,5    
Ch2 Tománek Miloslav 635 Ch   p.s. 5 18,3    
RR25 Tománek Miloslav 635 RR   p.s. 7 18,6    
Pa1 Tománek Miloslav 635 Pa   vzh 6 19,0    
Ch5 Tománek Pavel 671 Ch 2015 p.s. 5 18,4    
RV8 Tomášů Václav 595 RV   p.s. 2 17,2    
MM11 Výstup Michal 703 MM 2013 p.s. 8 17,7    
Vzorků v obci : 37

Blatnice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
Ch18 Víno Blatel   Ch   p.s. 5 18,5    
MM1 Víno Blatel   MM   p.s. 8 18,7    

Blatnička
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RR20 Němeček Rostislav 32 RR     7 17,9    
Ro18 Němeček Rostislav 32 Ro   ZW 9 19,0    
MM12 Víno Hruška 143 MM   kab. 8 18,5    
Hi7 Víno Hruška 143 Hib   kab. 7 18,4    
Ma3 Víno Hruška 143 MA 2016 p.s. 11 18,7    
OB3 Víno Hruška 143 De   p.s. Děvín 6 18,4   De
Ro25 Víno Hruška 143 Ro 2016 p.s. FR 9 18,0    
Ču10 Víno Hruška 143 Směs červ. odr. urč. 2015 vzh Cabernet Co 11 18,9    
Vzorků v obci : 8

Břestek
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RB23 Malík J&V 268 RB   p.s. 4 18,0    
Ch6 Malík J&V 268 Ch   vzh 5 18,8    
RR24 Malík J&V 268 RR 2016 p.s. 7 18,3    
Pa9 Malík J&V 268 Pa   vzh 6 18,2    
Hi6 Malík J&V 268 Hib   vzh 7 19,0    
RŠ3 Malík Petr + F 385   p.s. 3 18,6    
Fr8 Malík Petr + F 385 Fr   p.s. 13 18,4    
Sb2 Malík Roman 10 Sm.b.     7 17,9    
Ng4 Malík Roman 10 Ng     3 19,1    
Ch25 Malík Roman 10 Ch     5 18,0    
RR40 Malík Roman 10 RR     6 17,8    
Ro24 Malík Roman 10 Ro   ZW 9 17,5    
Zw1 Malík Roman 10 Zw     12 18,0    
MT6 Martináková Edita 296 MT     1 18,5    
Ng10 Martináková Edita 296 Ng     3 15,5    
RR36 Martináková Edita 296 RR     6 18,0    
Ro23 Martináková Edita 296 Ro   p.s. SV 9 17,6    
Bu2 Mrkva David   Směs bílá odr. určená   RB+VZ 8 17,9    
Ču6 Mrkva David   Směs červ. odr. urč.   ZW+CM 11 18,1    
VZ12 Stýskal Petr 294 VZ     2 18,4    
Sv11 Stýskal Petr 294 Sv     13 18,0    
Bu18 Ševčík P. & Malík F.   Směs bílá odr. určená   p.s. RŠ+CHA 8 18,5    
RB34 Ševčík P. & Malík F.   RB 2016 p.s. 4 18,3    
Ch9 Ševčík P. & Malík F.   Ch   p.s. 5 18,8    
MM6 Ševčík P. & Malík F.   MM   kab. 8 18,4    
CS7 Ševčík P. & Malík F.   CS 2016 vzh 11 18,9    
Vzorků v obci : 26

Boršice u Blatnice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RB28 Zlomek&Vávra 300 RB 2016 p.s. 4 17,9    
Ch24 Zlomek&Vávra 300 Ch 2016 p.s. 5 18,2    
Sg2 Zlomek&Vávra 300 Sg 2016 p.s. 10 18,5    

Brumovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
SZ3 Brumovín CZ 367 SZ 2015 p.s. 9 17,6    
RB13 Brumovín CZ 367 RB 2012 vzh 4 17,8    
RR1 Brumovín CZ 367 RR 2015 p.s. 6 18,0    
Sg14 Brumovín CZ 367 Sg 2012 p.s. 10 18,3    
MP3 Brumovín CZ 367 MP 2015 p.s. 10 18,6    
Fr17 Brumovín CZ 367 Fr 2015 p.s. 13 18,3    
Vzorků v obci : 6

Buchlovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT3 Dvořan Pavel Ing. 607 MT     1 16,9    
RR7 Dvořan Pavel Ing. 607 RR 2015 vzh 7 19,2    
RV7 Raštica Jiří   RV 2015 p.s. 2 19,0    
Fr9 Raštica Jiří   Fr 2015   13 17,6    
VZ13 Zámečník Jaroslav   VZ 2015   2 19,0    
Zw11 Zámečník Jaroslav   Zw 2015   12 18,0    
Vzorků v obci : 6

Huštěnovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ11 Adamík Antonín       3 15,5    
Sv15 Adamík Antonín   Sv     13 16,3    
VČ1 Dvořáček Milan 198 VČR     1 17,8    
Ng2 Dvořáček Milan 198 Ng     3 18,3    
RR10 Dvořáček Milan 198 RR 2015 vzh 6 15,0    
RR39 Dvořáček Milan 198 RR   vzh 6 16,0    
CM11 Dvořáček Milan 198 CM 2015 vzh 12 18,3    
RŠ7 Dvořáček Milan ml. 198     3 17,9    
RB4 Dvořáček Milan ml. 198 RB   p.s. 4 17,4    
Sv3 Dvořáček Milan ml. 198 Sv     13 18,6    
RB18 Kloček Karel mladší   RB     4 16,0    
Ču5 Kloček Karel mladší   Směs červ. odr. urč.   SV+RM 11 17,4    
VČ2 Kočenda Stanislav ing   VČR     1 17,9    
RŠ15 Kočenda Stanislav ing       3 16,0    
Vzorků v obci : 14

Jalubí
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT29 Blahuš Ivo   MT   p.s. 1 17,9    
VZ3 Blahuš Ivo   VZ   p.s. 2 17,8    
Ro11 Blahuš Ivo   Ro   p.s. ZW 9 18,8    
Zw6 Blahuš Ivo   Zw   p.s. 12 18,9    
RŠ2 Blahuš Roman     p.s. 3 18,5    
Ro10 Blahuš Roman   Ro   Fr 9 18,2    
RM5 Blahuš Roman   RM 2013 vzh 11 18,8    
CS6 Blahuš Roman   CS   p.s. 11 17,9    
Sb3 Ondráš Dušan   Sm.b. 2016 p.s. 7 17,9    
VZ22 Ondráš Dušan   VZ   p.s. 2 18,7    
OČ1 Ondráš Dušan   Ni   p.s. Nitra 12 18,6   Ni
OČ7 Ondráš Dušan   Ag 2016 p.s. Agni 12 19,0   Ag
OČ8 Ondráš Dušan   Vah   p.s. Váh 12 18,3   Vah
Bu16 Prát Josef   Směs bílá odr. určená   SZ+Sg 8 18,3    
Ng9 Prát Josef   Ng   p.s. 3 19,0    
RR8 Prát Josef   RR 2016 p.s. 7 17,0    
Pa7 Prát Josef   Pa   vzh 6 16,4    
Sb4 Šimoník Radim   Sm.b.     7 18,1    
Ng7 Šimoník Radim   Ng 2011   3 18,5    
Hi1 Šimoník Radim   Hib 2016 p.s. 7 17,0    
RM3 Šimoník Radim   RM   p.s. 11 18,2    
Vzorků v obci : 21

Kněždub
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
OB5 Komoň Josef 316 Ot   Othelo 6 18,3   Ot
Bu15 Konečný Josef 104 Směs bílá odr. určená   Tr+RB+VZ 8 17,7    
MT4 Konečný Josef 104 MT   p.s. 1 18,3    
RB16 Konečný Josef 104 RB     4 17,9    
Ču2 Konečný Josef 104 Směs červ. odr. urč.   RM+Fr+CM 11 17,6    
Sv5 Konečný Josef 104 Sv 2016   13 16,4    
Fr13 Konečný Josef 104 Fr     13 16,5    
Vzorků v obci : 7

Kudlovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
Sb8 Hruška Michal   Sm.b. 2015 p.s. 7 17,0    
MM15 Hruška Michal   MM   p.s. 8 18,6    
VZ1 Sklep U Chrástků   VZ   p.s. 2 17,9    
MM10 Sklep U Chrástků   MM     8 17,5    

Lipov
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RB14 Čerešňák Lukáš 115 RB     4 18,6    
Ro6 Čerešňák Lukáš 115 Ro   Se+Sv 9 18,3    
OČ2 Čerešňák Lukáš 115 Se   Sevar 12 18,8   Se

Mařatice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
VZ4 Bečica Miloslav   VZ     2 17,9    
Sv7 Bečica Miloslav   Sv     13 18,1    
MT25 Dostálek Antonín   MT 2016   1 18,3    
RB21 Chmelík Karel   RB     4 17,9    
RB2 Ježovi   RB 2015 vzh 4 18,0    
RR32 Ježovi   RR 2012 vzh 6 18,3    
OČ3 Ježovi   Fr   p.s. Fratava 12 18,7   Fr
OČ6 Ježovi   FM   p.s. FM 12 18,4   FM
VZ6 Jurek Jan   VZ   kab. 2 18,6    
Au2 Jurek Jan   Au 2015 p.s. 10 18,3    
RB26 Šupka František   RB 2016   4 17,5    
RR22 Zábranský J+M   RR 2015 p.s. 7 18,7    
MM4 Zábranský J+M   MM   p.s. 8 18,3    
CS3 Zábranský J+M   CS 2016 p.s. 11 18,1    
Ch4 Zábranský Jan ml.   Ch   p.s. 5 18,2    
Vzorků v obci : 15

Míkovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT19 Hlaváček-Snopek   MT     1 18,2    
VZ17 Hlaváček-Snopek   VZ   p.s. 2 18,4    
RŠ1 Hlaváček-Snopek   2016 vzh 3 18,4    
RB33 Hlaváček-Snopek   RB   kab. 4 17,8    
Ch28 Hlaváček-Snopek   Ch   p.s. 5 18,4    
RR2 Hlaváček-Snopek   RR   p.s. 6 18,3    
Pa10 Hlaváček-Snopek   Pa   vzh 6 18,7    
MT21 Macků Libor   MT   kab. 1 18,4    
Ng8 Macků Libor   Ng 2014 p.s. 3 18,2    
RV11 Macků Libor   RV   p.s. 2 18,6    
MM9 Macků Libor   MM 2015 p.s. 8 18,8    
Sv12 Macků Libor   Sv 2014 p.s. 13 18,7    
Sv14 Macků Libor   Sv   p.s. 13 18,2    
CS10 Macků Libor   CS 2014 p.s. 11 18,6    
RŠ8 Sladký Petr     kab. 3 17,6    
Sg4 Sladký Petr   Sg   p.s. 10 17,5    
TČ10 Sladký Petr     p.s. 5 19,0    
Me3 Sladký Petr   Me   p.s. 11 17,8    
OB1 Sladký Petr   IO 2016 p.s. Irsai Olive 6 18,3   IO
CM8 Sladký Petr   CM 2016 p.s. 12 18,8    
Vzorků v obci : 20

Modrá
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
VZ18 Čevela Jiří 218 VZ     2 17,1    
MM5 Čevela Jiří 218 MM     8 17,0    
An1 Čevela Jiří 218 An   p.s. 10 18,9    
An5 Čevela Jiří 218 An 2015   10 16,5    
Bu13 Huňka David 94 Směs bílá odr. určená   Cha+RB 8 18,8    
Ch22 Tománek Libor 96 Ch 2015 vzh 5 18,9    
MP1 Tománek Libor 96 MP     10 18,5    
Vzorků v obci : 7

Moravský Písek
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
Ng6 Absolon Karel 727 Ng   kab. 3 17,6    
RR3 Absolon Karel 727 RR   p.s. 7 17,3    
Fr16 Dula Miroslav, Ing 494 Fr   p.s. 13 18,0    
Bu9 Hanáček František   Směs bílá odr. určená   M.P.H. 8 16,9    
Sv9 Hanáček František   Sv   p.s. 13 17,0    
Pa11 Horký Jiří   Pa   p.s. 6 18,5    
MM8 Horký Jiří   MM     8 16,0    
RB6 Lacina Jaroslav 697 RB   p.s. 4 17,2    
Fr14 Lacina Jaroslav 697 Fr   p.s. 13 17,2    
MT27 Mička Petr 268 MT     1 18,0    
RB27 Mička Petr 268 RB     4 17,7    
VZ2 Vinaři Moravský Písek   VZ     2 18,3    
Fr3 Vinaři Moravský Písek   Fr     13 18,4    
Vzorků v obci : 13

Napajedla
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT11 Čzs   MT     1 18,0    
MT22 Lhotský Miroslav 1341 MT 2016   1 16,5    
Ro22 Mančík Jiří   Ro 2016 p.s. ZW 9 17,4    
RB32 Večeřa Vladimír 1351 RB 2013 kab. 4 17,9    
RR33 Večeřa Vladimír 1351 RR 2015 p.s. 7 18,1    

Napajedla
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RB10 Behrik Štěpán 780 RB 2016   4 18,2    
Ro17 Behrik Štěpán 780 Ro   p.s. 9 15,5    
VZ16 Hrabica Antonín 700 VZ     2 18,0    

Polešovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ5 Bureš Pavel     kab. 3 18,5    
Sv2 Doložílek Zdeněk 726 Sv     13 18,5    
Sč2 Hlaváč Rudolf 362 Sm. červ 2015   11 17,5    
Pa5 Indruch Petr 499 Pa   p.s. 6 16,0    
MT14 Menšík Radomír, ing.   MT     1 17,7    
Pa2 Míša Nikodém 801 Pa 2016 p.s. 6 17,3    
Fr4 Míša Nikodém 801 Fr 2016 p.s. 13 18,3    
MM2 Soják Petr 100 MM     8 18,3    
Ch12 Šoustek J+J 482 Ch   vzh 5 18,6    
Pa8 Šoustek J+J 482 Pa   vzh 6 18,3    
CM4 Šoustek J+J 482 CM 2016 bar 12 18,4    
Vzorků v obci : 11

Popovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT28 Kaňovský Jan 117 MT   p.s. 1 17,0    
MT10 Medek Zdeněk 3 MT   p.s. 1 18,4    
RR11 Medek Zdeněk 3 RR   p.s. 6 17,4    
MT2 Mikulčík Roman 382 MT   p.s. 1 18,8    
RR30 Mikulčík Roman 382 RR   p.s. 7 18,5    
An6 Mikulčík Roman 382 An     10 18,2    
VZ10 Škrášek Jaromír 223 VZ     2 18,8    
MP4 Škrášek Jaromír 223 MP     10 17,2    
Ng5 Švec Bronislav 384 Ng   vzh 3 18,9    
Me4 Švec Bronislav 384 Me   p.s. 11 18,6    
Ro9 Švec Bronislav 384 Ro   p.s. FM 9 18,3    
RŠ23 Švec Jiří   2016 p.s. 3 17,8    
Ch1 Švec Jiří   Ch 2016 p.s. 5 18,1    
Ro12 Švec Jiří   Ro   SV 9 17,8    
Bu12 Tvrdoň František 393 Směs bílá odr. určená   Ch+RV 8 18,0    
MM7 Tvrdoň František 393 MM     8 18,0    
Vzorků v obci : 16

Rakvice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RR26 Vinařství Modrý Hrozen   RR 2015 p.s. 6 18,8    
Ro26 Vinařství Modrý Hrozen   Ro 2016 p.s. RM 9 18,9    
CS9 Vinařství Modrý Hrozen   CS 2013 p.s. 11 17,9    

Sady
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ20 Bečica+Juračka   2016 p.s. 3 18,4    
Ma2 Bečica+Juračka   MA 2016 p.s. 11 17,9    
Bu7 Hátle Miroslav   Směs bílá odr. určená 2015 SG+MŽ+MT 8 17,3    
Me2 Hátle Miroslav   Me 2013   11 15,1    
VZ21 Hron & spol   VZ     2 18,0    
RŠ24 Hron & spol       3 17,4    
Fr15 Hron & spol   Fr     13 18,5    
MT16 Huráb J   MT     1 18,2    
Zw4 Huráb J   Zw     12 18,2    
Bu10 Knebl Martin   Směs bílá odr. určená   RŠ+TČ+Ng 8 18,3    
TČ4 Knebl Martin     p.s. 5 17,0    
Bu14 Kryštof Antonín   Směs bílá odr. určená   kab. TČ+VZ+VČR 8 18,2    
Ch10 Kryštof Antonín   Ch   vzh 5 18,4    
MT13 Maňásek Pavel   MT     1 16,4    
CM2 Maňásek Pavel   CM     12 18,4    
Sb6 Medek Josef   Sm.b.     7 18,4    
RB31 Sedlář Pavel   RB   p.s. 4 15,5    
Ch26 Sedlář Pavel   Ch   p.s. 5 16,8    
VZ5 Vašenda V   VZ     2 16,8    
Zw12 Vašenda V   Zw     12 17,4    
Vzorků v obci : 20

Skalka
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ16 Vinné sklepy Skalák 85   vzh 3 19,2    
Sg15 Vinné sklepy Skalák 85 Sg   vzh 10 19,2    
TČ7 Vinné sklepy Skalák 85   vzh 5 18,6    

Spytihněv
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT23 Obdržálek Josef   MT     1 16,9    
RB11 Obdržálek Josef   RB     4 17,8    
MP6 Obdržálek Josef   MP     10 17,8    
Bu17 Psotková Miroslava   Směs bílá odr. určená   RŠ+RB 8 18,1    
VZ11 Psotková Miroslava   VZ     2 15,0    
Fr5 Psotková Miroslava   Fr     13 18,1    
Vzorků v obci : 6

Staré Město
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
VZ8 Čejka Karel   VZ     2 17,8    
RB5 Čejka Karel   RB 2016   4 17,4    
Sg11 Čejka Karel   Sg     10 17,9    
Fr7 Fryšták Radek 2005 Fr 2016 p.s. 13 18,9    
Dr1 Fryšták Radek 2005 Dorn 2016 p.s. 13 18,6    
Ng1 Hulcký a syn   Ng     3 18,2    
Ro2 Hulcký a syn   Ro   An 9 17,6    
Ču9 Hulcký a syn   Směs červ. odr. urč. 2015 CS+An 11 18,2    
CM9 Hulcký a syn   CM 2016   12 18,5    
MT24 Luňák Martin   MT 2016 p.s. 1 16,0    
Sb5 Pelka Jaroslav   Sm.b. 2015 p.s. 7 17,8    
RB3 Pelka Jaroslav   RB     4 16,5    
Au4 Vávra Luděk   Au 2015 p.s. 10 18,7    
Ro4 Vávra Luděk   Ro 2015 p.s. ZW 9 18,6    
Ču1 Vávra Luděk   Směs červ. odr. urč. 2015 p.s. Do+Bl 11 18,7    
Au1 Vrána Dalimil   Au 2016 p.s. 10 16,5    
Ro29 Vrána Dalimil   Ro   kab. Fr 9 17,0    
Ču4 Vrána Dalimil   Směs červ. odr. urč. 2014 Sv+Me+CM br 11 16,2    
Vzorků v obci : 18

Sušice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RR27 Novák Jiří 209 RR 2016   7 17,5    
Ro16 Novák Jiří 209 Ro   Sv+MP 9 16,0    
Sv8 Novák Jiří 209 Sv     13 16,5    

Tečovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
MT12 Tečovské folklórní sdružení   MT   p.s. 1 16,0    
RV2 Tečovské folklórní sdružení   RV 2016 vzh 2 18,8    
RV6 Tečovské folklórní sdružení   RV   vzh 2 18,1    
Hi4 Tečovské folklórní sdružení   Hib     7 17,9    
Ma1 Tečovské folklórní sdružení   MA     11 18,4    
MP5 Tečovské folklórní sdružení   MP   p.s. 10 18,5    
MP7 Tečovské folklórní sdružení   MP 2016 p.s. 10 18,9    
Sv4 Tečovské folklórní sdružení   Sv 2016   13 18,3    
Sv6 Tečovské folklórní sdružení   Sv     13 18,3    
Fr11 Tečovské folklórní sdružení   Fr 2016   13 18,2    
Dr3 Tečovské folklórní sdružení   Dorn 2016   13 18,4    
OČ5 Tečovské folklórní sdružení   Go   Golubok 12 18,5   Go
Vzorků v obci : 12

Traplice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
TČ6 Bičan Josef 176 2009 vzh 5 18,8    
CM6 Bičan Josef 176 CM 2013 p.s. 12 19,1    
Sv1 Bičan Petr 176 Sv   p.s. 13 18,9    
CS1 Čevela Jiří   CS   kab. 11 18,7    
RB20 Dibďákovi bratři 142 RB   p.s. 4 18,1    
An3 Kolařík Jiří   An 2015   10 18,3    
MP2 Kolařík L./Vranka R.   MP     10 18,0    
Ču8 Kubina Tomáš 236 Směs červ. odr. urč. 2015 ZW+Sv 11 18,4    
MT8 Kubina Zdeněk 403 MT     1 17,8    
RŠ19 Kuneta Petr   2014 p.s. 3 18,2    
Ch14 Kuneta Petr   Ch   p.s. 5 17,0    
RB24 V.M.CH.   RB   p.s. 4 19,1    
Vzorků v obci : 12

Tupesy
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ13 Bělovský Vladislav 75   p.s. 3 18,0    
Ch17 Bělovský Vladislav 75 Ch   kab. 5 18,6    
RR16 Bělovský Vladislav 75 RR   kab. 7 18,3    
Sg9 Bělovský Vladislav 75 Sg   kab. 10 18,4    
Ro7 Bělovský Vladislav 75 Ro   p.s. CS 9 18,5    
An2 Bělovský Vladislav 75 An 2010 kab. 10 18,6    
RR12 Burda Ondřej 398 RR   p.s. 6 18,2    
VZ9 Bureš Roman+Josef   VZ   kab. 2 18,5    
RR31 Bureš Roman+Josef   RR   kab. 7 17,7    
TČ3 Bureš Roman+Josef     kab. 5 18,0    
Ro20 Bureš Roman+Josef   Ro   p.s. ZW 9 18,5    
RM4 Bureš Roman+Josef   RM   kab. 11 18,1    
MO1 Čevela Václav 35 MO     9 18,5    
Sg7 Čevela Václav 35 Sg     10 18,2    
TČ9 Čevela Václav 35     5 18,3    
Zw8 Čevela Václav 35 Zw 2015   12 16,5    
CS4 Čevela Václav 35 CS     11 18,5    
MT1 Dohnal Josef 161 MT     1 17,0    
RV4 Dohnal Josef 161 RV     2 17,9    
RB8 Dohnal Josef 161 RB     4 17,6    
RR23 Dohnal Josef 161 RR 2016   6 17,6    
RR35 Dohnal Josef 161 RR     6 17,3    
Sg16 Dohnal Josef 161 Sg     10 17,8    
Zw9 Dohnal Josef 161 Zw     12 18,3    
CM7 Dohnal Josef 161 CM 2015   12 18,4    
MT20 Dudešek Antonín 32 MT   p.s. 1 18,5    
SZ2 Dudešek Antonín 32 SZ   p.s. 9 18,2    
RŠ26 Dudešek Antonín 32   p.s. 3 18,6    
MM3 Dudešek Antonín 32 MM   p.s. 8 17,9    
Hi3 Dudešek Antonín 32 Hib   p.s. 7 17,5    
Fr2 Dudešek Antonín 32 Fr 2016   13 18,5    
RM6 Dudešek Antonín 32 RM 2016   11 18,4    
Bu6 Hanák Jindřich 339 Směs bílá odr. určená 2015 p.s. BB+RŠ 8 18,1    
RR28 Hanák Jindřich 339 RR 2015 p.s. 7 17,2    
Au5 Hanák Jindřich 339 Au 2015 vzh 10 18,4    
Sg3 Hanák Jindřich 339 Sg 2015   10 18,5    
CS5 Hanák Jindřich 339 CS 2015 p.s. 11 16,5    
MT15 Knotek Petr, Ing. 309 MT     1 18,3    
VZ15 Knotek Petr, Ing. 309 VZ   p.s. 2 17,6    
RŠ25 Knotek Petr, Ing. 309   kab. 3 18,4    
Ro21 Kocourek Petr + Adam 248 Ro   p.s. CS 9 18,4    
RŠ21 Kocourek Petr Ing. 248   p.s. 3 18,3    
RB29 Kocourek Petr Ing. 248 RB   p.s. 4 18,5    
Ch13 Kocourek Petr Ing. 248 Ch     5 18,1    
Ch27 Kočenda Petr 328 Ch   p.s. 5 18,2    
TČ8 Kočenda Petr 328   kab. 5 18,1    
Hi5 Kočenda Petr 328 Hib   p.s. 7 18,7    
Bu1 Kostílek M+P   Směs bílá odr. určená   MT+MM+Včr 8 18,1    
Bu5 Kostílek M+P   Směs bílá odr. určená 2016 p.s. RR+MT+Včr 8 18,2    
RB15 Kostílek M+P   RB   p.s. 4 18,3    
Ch8 Kostílek M+P   Ch   p.s. 5 18,4    
RR37 Kostílek M+P   RR     6 18,1    
TČ5 Kostílek M+P     p.s. 5 18,5    
Ro14 Kostílek M+P   Ro     9 17,2    
Ro19 Kostílek M+P   Ro   Charvát+ ZW 9 18,4    
Ču7 Kostílek M+P   Směs červ. odr. urč.   MP+ZW+FR 11 18,2    
Fr12 Kostílek M+P   Fr 2016 p.s. 13 18,6    
RR14 Kňourek Drahoslav 78 RR 2016 p.s. 6 19,3    
RR4 Lesa Josef 370 RR 2015   7 18,4    
RR6 Lesa Josef 370 RR 2016   6 17,7    
RR34 Lesa Josef 370 RR     6 18,2    
RV5 Maňásek František 461 RV 2012 p.s. 2 18,0    
RV9 Maňásek František 461 RV   vzh 2 18,3    
RV10 Maňásek František 461 RV 2016 p.s. 2 18,3    
RŠ6 Maňásek František 461 2015 vzh 3 19,1    
RŠ17 Maňásek František 461   p.s. 3 18,1    
RŠ27 Maňásek František 461 2016 vzh 3 18,8    
RB7 Maňásek František 461 RB   p.s. 4 18,4    
RB9 Maňásek František 461 RB 2016 vzh 4 19,0    
Ch7 Maňásek František 461 Ch 2015 vzh 5 19,0    
MM17 Maňásek František 461 MM   kab. 8 18,1    
Sg1 Maňásek František 461 Sg 2012 vzb 10 19,1    
Sg6 Maňásek František 461 Sg 2016 vzh 10 18,7    
Sg8 Maňásek František 461 Sg   vzh 10 18,3    
TČ2 Maňásek František 461   vzh 5 18,4    
OB2 Maňásek František 461 Ax   p.s. Auxerrois 6 17,6   Ax
Ču3 Maňásek František 461 Směs červ. odr. urč. 2016 p.s. FR+MP 11 17,7    
Fr10 Maňásek František 461 Fr 2015 p.s. 13 18,7    
VZ7 Miklík Robert 455 VZ     2 16,6    
Zw14 Miklík Robert 455 Zw     12 16,9    
Bu8 Tománek Jiří 343 Směs bílá odr. určená   RB+MT 8 16,2    
RB30 Tománek Jiří 343 RB     4 17,9    
MT26 Vávra Jaroslav 404 MT     1 18,3    
VZ20 Vávra Jaroslav 404 VZ     2 18,5    
MM16 Vávra Jaroslav 404 MM     8 18,4    
Ro27 Vávra Jaroslav 404 Ro   ZW 9 16,0    
Zw10 Vávra Jaroslav 404 Zw 2015   12 18,6    
Sb1 Vávra Jiří 211 Sm.b.     7 18,2    
MT9 Vávra Jiří 211 MT     1 18,6    
VZ19 Vávra Jiří 211 VZ 2015   2 16,0    
RŠ12 Vávra Jiří 211   p.s. 3 18,2    
RB1 Vávra Jiří 211 RB 2013 p.s. 4 18,9    
Ch15 Vávra Jiří 211 Ch   p.s. 5 17,5    
RR9 Vávra Jiří 211 RR 2016 p.s. 6 17,9    
RB17 Vávra Miroslav 399 RB 2016 p.s. 4 18,8    
Sg5 Vávra Miroslav 399 Sg 2016 vzh 10 18,5    
Fr1 Vávra Miroslav 399 Fr   p.s. 13 18,3    
CM1 Vávra Miroslav 399 CM   p.s. 12 19,0    
Vzorků v obci : 98

Uh.Hradiště
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RR19 Ohnoutek Vojtěch Ing.   RR   p.s. 7 16,9    
MO2 Ohnoutek Vojtěch Ing.   MO     9 18,0    
Bu11 Petratur A.   Směs bílá odr. určená 2015 p.s. RR+RB 8 17,9    
RŠ4 Petratur A.   2015 p.s. 3 17,8    
Me1 Petratur A.   Me 2014 p.s. 11 18,2    
Ču11 Petratur A.   Směs červ. odr. urč. 2016 MP+Fr 11 16,5    
Fr6 Petratur A.   Fr 2014 kab. 13 18,8    
Vzorků v obci : 7

Vážany
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RB25 Bartoš Stanislav 165 RB     4 17,5    
Pa6 Bartoš Stanislav 165 Pa     6 18,0    
RR15 Cileček Josef 35 RR     6 17,9    
CM3 Kutálek František 79 CM   p.s. 12 17,2    
Bu3 Měštánek Radek 57 Směs bílá odr. určená   RB+MT 8 18,2    
RR13 Měštánek Radek 57 RR   p.s. 7 17,7    
Sč1 Procházka František 153 Sm. červ     11 17,8    
Ng3 Slezák Radek 141 Ng     3 17,6    
MP8 Slezák Radek 141 MP     10 18,8    
Bu4 Soustružník Milan 60 Směs bílá odr. určená   MO+MM 8 18,5    
MT18 Šťastný Antonín 62 MT     1 18,4    
MM13 Večeřa Richard 42 MM     8 16,8    
Sv10 Večeřa Richard 42 Sv     13 15,9    
Vzorků v obci : 13

Velehrad
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RV12 Luža Tomáš Ing. 314 RV   p.s. 2 18,5    
Ro28 Luža Tomáš Ing. 314 Ro   ZW 9 17,5    

Velké Bílovice
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
Ch21 Vinařství Kubík 671 Ch 2016 p.s. 5 18,6    
RR18 Vinařství Kubík 671 RR 2015 p.s. 7 19,0    
Au3 Vinařství Kubík 671 Au 2016 vzh 10 18,0    
Hi2 Vinařství Kubík 671 Hib 2016 vzh 7 18,3    
Zw7 Vinařství Kubík 671 Zw 2015 p.s. 12 18,4    
RM1 Vinařství Kubík 671 RM 2015 vzh 11 19,0    
Vzorků v obci : 6

Veselí nad Moravou
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RR17 Trn Miroslav 1428 RR 2011 p.s. 7 18,0    
Zw13 Trn Miroslav 1428 Zw 2015 p.s. 12 17,3    
CS2 Trn Miroslav 1428 CS 2015 p.s. 11 18,2    

Vésky
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RV1 Skálala Vlastimil Ing. 205 RV     2 18,1    
RB19 Skálala Vlastimil Ing. 205 RB   p.s. 4 18,2    
Ro13 Skálala Vlastimil Ing. 205 Ro   Sv 9 18,0    
CM5 Skálala Vlastimil Ing. 205 CM     12 18,0    

Zlechov
Výst.č. Pěstitel Dům Odrůda Rok Dourčeni Komise Body Medaile Směs
RŠ14 Agro Zlechov a.s. 119 2016 p.s. 3 18,5    
RB22 Agro Zlechov a.s. 119 RB 2015 p.s. 4 18,6    
Sg10 Agro Zlechov a.s. 119 Sg 2015 vzh 10 18,8    
RB12 Deml Dušan   RB   p.s. 4 18,5    
Ch11 Deml Dušan   Ch   p.s. 5 18,1    
MT30 Hrabec Josef 512 MT 2016 p.s. 1 18,9    
VZ23 Hrabec Josef 512 VZ 2016 p.s. 2 18,9    
RŠ28 Hrabec Josef 512 2016 vzh 3 19,3    
RB36 Hrabec Josef 512 RB 2016 vzh 4 18,4    
Ch30 Hrabec Josef 512 Ch 2015 vzh 5 19,2    
Ch31 Hrabec Josef 512 Ch 2016 vzh 5 19,1    
RŠ10 Juráková Hedvika 165 2015 p.s. 3 17,5    
Sg12 Juráková Hedvika 165 Sg 2015 p.s. 10 18,2    
Zw3 Juráková Hedvika 165 Zw 2016   12 18,3    
CS8 Juráková Hedvika 165 CS 2016 p.s. 11 18,1    
Ch16 Kočenda Miroslav 489 Ch   p.s. 5 17,9    
RR41 Kočenda Miroslav 17 RR     7 18,3    
Sb7 Lůčný Jiří 430 Sm.b.     7 17,5    
Zw5 Lůčný Jiří 430 Zw 2015 p.s. 12 18,8    
MT17 MVŽ   MT   p.s. 1 18,7    
RŠ9 MVŽ     p.s. 3 18,3    
RR38 Psotka Zdeněk   RR 2016 p.s. 6 18,7    
MM14 Psotka Zdeněk   MM   p.s. 8 18,2    
An4 Psotka Zdeněk   An 2009 p.s. 10 19,1    
VZ14 Výstup Petr   VZ   kab. 2 18,2    
Ch20 Výstup Petr   Ch   p.s. 5 18,5    
Ro15 Výstup Petr   Ro   kab. An 9 18,7    
MT7 Zajíc Jan   MT     1 18,2    
RR29 Zajíc Jan   RR   kab. 7 17,6    
Vzorků v obci : 29